Baretten 24 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Ringsted - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ringsted. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

En af de nye boliger på markedet i Ringsted er villaen på Baretten 24. Denne rummelige bolig er på 225 m² og fordelt på 6 værelser. Ejendommen ligger på en grund på 907 m² og er udbudt til en pris på 5.498.000 DKK.

En anden ny villa i området er beliggende på Dusagervej 2 i Vetterslev. Med et areal på 158 m² og 5 værelser, tilbyder denne ejendom en mere kompakt, men stadig rummelig boligmulighed. Grunden er på 882 m², og udbudsprisen er 3.150.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga